Pontiac

ogłoszeniaceny używanychforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Pontiac ) obrotmirz podskakuje



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PONTIAC Forum Strona Główna -> ( Pontiac ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kmiotek

Czytelnik



Dołączył: 06 Sie 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): bielsko-biala
Posiadane auto: PTS 95r 3,8+LPG Mercedes124 87r300TD Jetta 81r 1,6D
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Sie 2017, 21:10
Temat postu:

obrotmirz podskakuje


czesc wszystkim obecnym i nieobecnym !!!!W GARAZU STOI MI JEDEN WIELKI PROBLEM-dlatrgo pisalem duzymi literami ,do rzeczy-PTS 95r 3,8+LPG ostatnio pokazal mi kto rzadzi jak sie krece po miescie wszystko jest ok ale jak tylko go troche pogonie 60-70 km i gwaltownie zwolnie chcac jechac dalej dodje gazu i tu sie zaczyna sie nie reaguje na pedal gazu a z przepustnicy dochodzi takie bulgotanie jakby tam sie cos gotowalo,jak ujme mu gazu i powoli delikatnie dodaje to powolutku zaczyna sie zbierac i po okolo 500-700 metrach silnik pracuje w mire normalni lecz czuc ze tak jakby na jedenym garku od czasu do czasu wypadal zaplon czuc ze nie pali na wszystkie gary.Noi ostatnio przy tych temperaturach cignalem przyczepe bylo troche gorek ale juz tamtedy nie raz ciagnalem przyczepe i bylo ok ,teraz w pewnym momecie zatrzymalem sie azeby troche ostygnol i zaczela mi podskakiwac strzalka obrotomierza i pokazal starego focha /bulgot w przepustnicy/puzniej przestal chodzic na gazie przelaczylem na bezyne i w mire normalnie zaczol pracowac/strzalka dalej podskakiwala lecz na bezynie w miare normalnie pracuje tylko jak go startuje to w poczatkowej fazie ma problemy z rowna praca ale po dodaniu kilka razy gazu zaczyna normalnie pracowac,na poczatku po odpaleniu jak wlanczam bieg to mi przewaznie zgasnie ale po chwili juz mozna nim ruszyc !!!!Mam wielka prosbe jezeli ktos moglby mi pomoc w tym problemie bylbym bardzo wdzieczny!!!!!!jeszcze zapomnialem dodac ze cewki,swiece,kable,czujniki na przepustnicy wymienione.
Powrót do góry
komunikator tlen - status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PONTIAC Forum Strona Główna -> ( Pontiac ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Pontiac ) Przywitania

15) nowy »
18) nowy »
20) Witam »

PontiacSolstice

52 490

2006r.

171 185 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System