Pontiac

ogłoszeniaceny używanychforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Pontiac Trans Sport ) Tapicerka - podsufitka TS '92



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PONTIAC Forum Strona Główna -> ( Pontiac Trans Sport ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lazik30

Czytelnik



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kłodzko
Posiadane auto: Pontic TS 3.8 '92
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 23 Maj 2012, 13:34
Temat postu:

Tapicerka - podsufitka TS '92


Witam wszystkich na forum.

Jeżdżę swoim pontonikiem 3.8l '92 około 5lat i uważam,że jest to super funkcjonalne autko. Ze względu na swój wiek pojawiają się oczywiście małe niedomagania. Z większością jakoś sobie radzę chociaż mnogość wersji jest ogromna i ciężko się rozeznać.

Obecnie stanąłem przed takim problemem:
- z mojej podsufitki zrobiły się klasyczne firanki i poczytalem,że nie ma co się bawić z klejeniem więc chciałem kupić coś z rynku wtórnego ale mam zagwozdkę:
-czy podsufitka i tylne słupki(u mnie welurowe w innych plastik) będą pasować z innego rocznika niż mój, a może wręcz z Luminy?

Nie rozebrałem jeszcze swojej tapicerki i zastanawiam się czym się ewentualnie różnią w zależności od daty produkcji i modelu (mocowanie, wycięcia pod osprzęt, wymiary?).

Byłbym wdzięczny za podpowiedzi bo w mojej okolicy nie ma zbyt wielu takich aut ani części i będę musiał zamówić.

Pozdrawiam
Lazik
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PONTIAC Forum Strona Główna -> ( Pontiac Trans Sport ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Pontiac Trans Sport »

Opinie o samochodach Pontiac Trans Sport - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Pontiac Trans Sport ) Porady, problemy techniczne


PontiacSolstice

52 490

2006r.

171 185 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System